Previous
Next

Kompaktowa Szczotka Brodacza z włosiem z dzika

poczujzew.pl Reviews with ekomi-pl.com

Szczotka ZEW for men sprawdzi się wśród brodaczy, którzy potrzebują skutecznej i profesjonalnej pielęgnacji zarostu w poręcznej formie. Specjalnie wyselekcjonowane naturalne włosie z dzika nabite jest bezpośrednio w drewniany trzonek, który został wykonany z drewna bukowego dużo grubszego niż standardowe szczotki, żeby, pomimo małych rozmiarów, szczotka dobrze leżała w męskiej dłoni. Brak poduszki pneumatycznej sprawia, że włosie w tej szczotce jest nieco bardziej miękkie niż w standardowej szczotce do brody.

Zalety produktu:

  • kompaktowy rozmiar idealny w podróży 
  • idealna do czesania włosów zarówno krótkich, jak i długich
  • skuteczna pielęgnacja brody
  • Wymiary: długość 9 cm, szerokość 5 cm. Odcień drewnianego uchwytu może różnić się od widocznego na zdjęciu.
50,00 zł
Brutto

Darmowa dostawa od 199 zł

Сzas wysyłki 48h

Wysyłka od 15,00 zł

Uwaga! Przerwa Świąteczna w realizacji wysyłek. Wszystkie zamówienia złożone od czwartku 21 grudnia, będą realizowane po Nowym Roku, od 3 stycznia 2024 roku. Życzymy beztroskich, pełnych radości Świąt, spędzonych tak, jak lubicie!

Produkt z Polski

Certyfikat FSC

Ograniczamy plastik w opakowaniach i paczkach

Pielęgnacja brody

Pozwól nam podkreślić znaczenie tego niepozornego, a jednak niezbędnego narzędzia w arsenale każdego brodacza – kompaktowej szczotki do brody. Pełni rolę nieocenionego pomocnika w pielęgnacji i stylizacji brody, niezależnie od jej długości. To nieodłączny towarzysz, który podkreśla twój indywidualizm i styl.

Włosie ma znaczenie!

Sercem tej szczotki są jej naturalna szczecina dzika, która jest zbudowana z keratyny, co dodaje twojej brodzie lśniącego blasku. To niezwykle praktyczna szczotka, a jej naturalna konstrukcja przekładają się na odpowiednią pielęgnacje twojego zarostu. Gęste i szorstkie włosie dzika, przymocowane bezpośrednio do szczotki jest nieco miększe od standardowych szczotek na poduszkach pneumatycznych, ale to w dalszym ciągu niezrównane narzędzie do rozczesywania. Bez względu na to, jak splątane są twoje włosy, ta szczotka łagodnie i skutecznie rozczesuje, nie wyrywając przy tym włosów. Zapewnia zarostowi głębokie oczyszczenie i odprężający masaż twarzy, a jednocześnie wygładza i prostuje każdy włos.

Drewno bukowe w szczotce

Rękojeść szczotki, wyrzeźbiona z bukowego drewna prosto z naszych ukochanych Bieszczad. Drewno pozyskaliśmy w zgodzie i z szacunkiem do natury – posiada ono certyfikat FSC. Kartacz ZEW for men, z jego solidnym ale kompaktowym trzonkiem, pasuje do męskiej dłoni jak klucz do zamka, a ponieważ został odpowiednio zaimpregnowany, posłuży na długo i pozwala na używanie go nawet pod prysznicem. Drewniany kartacz do brody ZEW for men to więcej niż tylko narzędzie. To stylowe i komfortowe akcesorium, które może posłużyć zarówno doświadczonego brodacza, jak i dopiero zaczynającego swoją przygodę z brodą.

Co jeszcze musisz wiedzieć

Sposób użycia

Po dokładnym umyciu i opłukaniu brody osusz ją ręcznikiem i wyczesz szczotką w różnych kierunkach. Następnie nałóż ulubiony kosmetyk i ponownie możesz włosy przeczesać w celu równomiernego rozłożenia produktu na włosach.

Pakowanie paczek

Do wypełniania paczek z produktami zamówionymi w sklepie poczujzew.pl wykorzystujemy eko wypełnienia – dzięki specjalnej maszynie do nacinania kartonu ponownie wykorzystujemy kartony, które trafiają do nas od dostawców. Zgodnie z zasadą RE-USE w ten sposób wspólnie działamy na rzecz ograniczenia odpadów.

Polecane produkty

Pakowanie Do wypełniania paczek z produktami zamówionymi w sklepie poczujzew.pl wykorzystujemy eko wypełnienia – pocięte kartony, które trafiają do nas od dostawców. Działamy na rzecz ograniczenia odpadów.
Ważne Ze względu na zawartość naturalnych składników zaleca się wykonanie testu wrażliwości na 48 godzin przed użyciem, aby wykryć ewentualną nietolerancję składników zawartych w produkcie i zminimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej.
Warto wiedzieć Linia ZEW for men posiada raporty bezpieczeństwa produktu kosmetycznego wykonane przez safety assesora zgodnie z wymogami prawa (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009 r.).
EAN13 5906874538296

Wysyłka w 48 h już od 15,00 zł

poczujzew.pl Reviews with ekomi-pl.com