Previous
Next

Szczotka do brody z włosiem z dzika

poczujzew.pl Reviews with ekomi-pl.com
Szczotka do brody z włosiem z dzika jest niezbędnym akcesorium każdego brodacza. Zapewnia skuteczną i profesjonalną pielęgnację oraz pomaga w stylizacji zarostu. Sprawdzi się przy czesaniu i układaniu włosów krótkich oraz porządnie rozczesze dobrze zapuszczone długie brody. 

Zalety produktu:
  • włosie z dzika
  • pneumatyczna poduszka
  • drewniany uchwyt wykonany jest z bieszczadzkiego buku, posiada certyfikat FSC
  • poręczna i ergonomiczna, idealnie pasuje do męskiej dłoni
55,00 zł
49,00 zł
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 46,75 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 46,75 zł

Darmowa dostawa od 199 zł

Сzas wysyłki 48h

Wysyłka od 15,00 zł

Uwaga! Przerwa Świąteczna w realizacji wysyłek. Wszystkie zamówienia złożone od czwartku 21 grudnia, będą realizowane po Nowym Roku, od 3 stycznia 2024 roku. Życzymy beztroskich, pełnych radości Świąt, spędzonych tak, jak lubicie!

Produkt z Polski

Certyfikat FSC

Ograniczamy plastik w opakowaniach i paczkach

Naturalne włosie z dzika

Naturalne włosie szczotki ma podobną strukturę do budowy ludzkiego włosa. Szczecina dzika, tak samo jak nasze włosy, zbudowana jest z keratyny, która dzięki swoim właściwościom nabłyszcza brodę. Sztywne i szorstkie włosie dzika umieszczone na poduszce pneumatycznej świetnie wyczesuje nawet splątane włosy, bez wyrywania i szarpania, zapewnia właściwe oczyszczenie zarostu i masaż twarzy. Dodatkowo wygładza i prostuje włos.

Drewniany, ergonomiczny uchwyt

Drewniany uchwyt wykonany jest z bieszczadzkiego buku, posiada certyfikat FSC. Kartacz ZEW for men został zaprojektowany specjalnie z myślą o męskich dłoniach. Grubszy trzonek oraz podfrezowanie z boku sprawią, że jest bardziej ergonomiczny i lepiej trzyma się w dłoniach. Szczotkę można używać w łazience, została zaimpregnowana i woda nie jest jej straszna.

Efekt na brodzie

Drewniany kartacz do brody ZEW for men to stylowe i wygodne akcesorium zarówno doświadczonego jak i początkującego brodacza. Codzienna pielęgnacja brody sprawi, że będzie ona lśniąca, mocna i zdrowo wyglądająca.

Co jeszcze musisz wiedzieć

Sposób użycia

Po dokładnym umyciu i opłukaniu brody osusz ją ręcznikiem i wyczesz szczotką w różnych kierunkach. Następnie nałóż ulubiony kosmetyk i ponownie możesz włosy przeczesać w celu równomiernego rozłożenia produktu na włosach.

Pakowanie paczek

Do wypełniania paczek z produktami zamówionymi w sklepie poczujzew.pl wykorzystujemy eko wypełnienia – dzięki specjalnej maszynie do nacinania kartonu ponownie wykorzystujemy kartony, które trafiają do nas od dostawców. Zgodnie z zasadą RE-USE w ten sposób wspólnie działamy na rzecz ograniczenia odpadów.

Polecane produkty

Pakowanie Do wypełniania paczek z produktami zamówionymi w sklepie poczujzew.pl wykorzystujemy eko wypełnienia – pocięte kartony, które trafiają do nas od dostawców. Działamy na rzecz ograniczenia odpadów.
Ważne Ze względu na zawartość naturalnych składników zaleca się wykonanie testu wrażliwości na 48 godzin przed użyciem, aby wykryć ewentualną nietolerancję składników zawartych w produkcie i zminimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej.
Warto wiedzieć Linia ZEW for men posiada raporty bezpieczeństwa produktu kosmetycznego wykonane przez safety assesora zgodnie z wymogami prawa (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009 r.).
EAN13 5906874538128

Wysyłka w 48 h już od 15,00 zł

poczujzew.pl Reviews with ekomi-pl.com