Dzień Ojca

W najbliższym czasie ojcowie niemal z całego świata obchodzą swoje Święto. Z tej okazji Ekipa ZEW for men dzieli się swoimi wspomnieniami i zdradza, za co ceni swoich rodziców. Celebruj z nami Dzień Ojca przez cały miesiąc i skorzystaj z 15% zniżki na wybrane produkty – nasze propozycje prezentów dla każdego taty!

Tata a spokój

Jedną z rzeczy, którą bardzo doceniam u mojego ojczyma jest jego wewnętrzny spokój i zawsze zrelaksowana postawa. W naszej rodzinie to on jest bezpieczną przystanią. Żeby uczcić jego dzień, podarowałabym mu Odżywczy olejek do brody ZEW for men o zapachu cytrusowym – to idealny mały, ale potężny prezent. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!

Dzień Ojca

Tata a pewność siebie

Kiedy dorastałem, mój tata zawsze mnie zachęcał, abym był pewny swoich decyzji i trzymał się własnych wyborów. Dzięki niemu nauczyłem się, jak ważne jest podążanie za tym, co nas w życiu pasjonuje. Mój ojciec jest prawdziwym fanem tradycyjnych rozwiązań i bardzo lubi wizyty u barbera. Chętnie sprezentowałbym mu Zestaw Gładki Golibroda, aby mógł odtworzyć to doświadczenie w domu.

Dzień Ojca

Tata a szczerość

Ojca cenię za uczciwość. Nauczył mnie wielu rzeczy, ważnych i mniej ważnych. Najczęściej powtarzał mi: „Jak cię widzą, tak cię piszą”, może dlatego teraz lubię pielęgnować swój zarost. 

Dbał o włosy, ale nie lubił tracić czasu, dlatego podarowałbym mu Szampon 2w1 z odżywką z węglem drzewnym z Bieszczad w kostce.

Dzień Ojca

Tata a wsparcie

Utkwiły mi w pamięci zdania mojego ojca: „Nie pozwól, aby życie uciekało ci przez palce” oraz „Nie podchodź do życia zbyt poważnie”, które nauczyły mnie, że we wszystkim trzeba znaleźć złoty środek. Cenię go za wsparcie, szczególnie w najcięższych chwilach, i za słowa otuchy wtedy, gdy ich najbardziej potrzebowałem. Na prezent wybrałbym dla niego Zestaw Wet Shaving Set, bo w ten sposób golił się jego ojciec, a oboje lubimy tradycję

Dzień Ojca

Tata a życzliwość

Od mojego ojczyma, dowiedziałam się, że życzliwość nic nie kosztuje i bycie życzliwym w stosunku do innych nie sprawi, że będzie się odbieranym jako słabsze ogniwo. Wręcz przeciwnie – takim zachowaniem pokażemy, jak bardzo jesteśmy dojrzali.

Na Dzień Ojca podarowałabym mu Balsam do brody z olejem konopnym, aby jego broda była miękka, a on nie drapał mojej mamy, kiedy ją całuje.

Dzień Ojca

Tata a aktywność

Mój tata nauczył mnie aktywnie korzystać z życia. Dzięki niemu nauczyłam się, że świat nie ma granic i jeśli tylko czegoś się bardzo chce, to można to osiągnąć. Dzięki niemu potrafię wychowywać dziecko, jednocześnie pracując, stale podróżując i uprawiając ukochane sporty. Z okazji Dnia Ojca podarowałabym tacie Mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów z węglem drzewnym z Bieszczad, ponieważ nie znam bardziej praktycznego człowieka niż on. Byłby zachwycony!

Dzień Ojca

* Promocja -15% dotyczy wybranych produktów i trwa do 30.06.2021 r.