Męskie pasje: które męskie pasje imponują kobietom?

Męskie pasje: które męskie pasje imponują kobietom?

Każda kobieta od czasu do czasu tworzy sobie w wyobraźni idealnego mężczyznę. Zajęcie na pewno przyjemne, ale nie zawsze zgodne z rzeczywistością. Można mu przypisać dowolne cechy. Jakie? Sprawdź, co podoba się kobietom. Zobacz, jakie hobby wyjątkowo imponuje kobietom – oto nasz TOP 4. 

Nie tylko wygląd. Co sprawia, że jesteś atrakcyjny?

W kwestiach damsko-męskich atrakcyjność nie zależy jedynie od wyglądu. Powierzchowność na nas działa, ale to tylko jeden z czynników. Przede wszystkim przyciąga nas czyjś styl bycia, a fascynują pasje. Mają one dużo większe znaczenie niż warunki fizyczne.  

Nie wierzysz? Pomyśl o gitarzyście, który nie wygląda jak model, a mimo to wzdychają do niego miliony kobiet na całym świecie. Albo o pisarzu, który nie jest przystojnym, wysokim blondynem z imponującą muskulaturą, a jednak wie, jakich użyć słów, by zdobyć uwagę płci pięknej. Co więcej, najważniejszy nie jest rodzaj hobby, ale motywacja, zaangażowanie i kreatywność.  

Może na początku wystarczy dobrze wyglądać, ale jednak w dalszej perspektywie potrzeba czegoś więcej. Każda kobieta oczekuje, że jej partner będzie wyjątkowy – udowodni swój charakter i będzie miał ciekawe, szerokie zainteresowania. Ważna jest siła fizyczna i siła charakteru. Styl bycia, energia oraz zatracenie się w pasji wyjątkowo mocno działają na kobiety… 

Sport

No, dobrze – mięśnie i idealna klata też przykuwają uwagę pań. Nie chodzi jednak o to, by spędzać na siłowni kilka godzin dziennie. Panie cenią aktywność i umiejętność zmobilizowania się, dlatego cenią też panów, którzy uprawiają jakiś sport. Leżenie na sofie nie jest sexy. Aktywność fizyczna ma korzystny wpływ na ciało, ale też samopoczucie, a dodatkowo pomaga ćwiczyć charakter – m.in. cierpliwość, pewność siebie, wolę ducha czy motywację. Gwarantuje też czas dla siebie i wolność. Spakuj plecak 30L i wyrusz na kilka dni trekkingu, dbając o swoją przestrzeń.  

Regularne treningi świadczą też o sile charakteru. Może to być trening na siłowni, bieganie lub jazda na rowerze albo na nartach. Dużą popularność zdobywają też sporty ekstremalne – jak wspinaczka górska, kitesurfing albo skoki ze spadochronem. W nie wpisane jest ryzyko, wymagają dobrego przygotowania kondycyjnego, świetnej techniki, precyzji i odwagi.  

Umiejętność wyciszenia się i relaksu

Mężczyzna, który potrafi zapanować nad swoim testosteronem, jest niezwykle pociągający. Spokojny, wyważony, pewny siebie i cierpliwy. Jeśli w dodatku potrafi zwolnić i odpoczywać w sposób efektywny, warto się tego od niego nauczyć.  

Wielu panów chętnie resetuje się aktywnie, uprawiając sport, ale też uczęszcza na saunę, masaże i kąpiele relaksacyjne. Ważną kwestią jest też dbanie o siebie, czyli stosowanie zabiegów pielęgnacyjnych – mit, że jest to niemęskie już dawno został obalony. Jeśli nosisz brodę, musisz też regularnie troszczyć się o jej wygląd – przyda się m.in. mydło do brody z węglem drzewnym, szczotka Brodacza, łagodzący balsam oraz odżywczy olejek do brody 

Spakuj plecak i kosmetyczkę męską w niezbędne produkty, a następnie śmiało zabierz partnerkę na weekend do SPA i wspólnie testujcie naturalne balsamy i kremy do twarzy oraz różne zabiegi. 

Muzyka

To chyba zawód ponadczasowy! Granie koncertów i występy przed publicznością wymagają umiejętności i talentu, ale też pewności siebie i odwagi. Artyści nieustannie poddawani są próbom i muszą doskonalić swój warsztat, a to wymaga odporności psychicznej. Może to być rockman, skrzypek czy DJ w modnym klubie – muzycy działają jak magnes, jak współcześni zaklinacze węży. 

Motoryzacja

Motocykle i samochody zdecydowanie działają na kobiety! Tak samo jak facet, który świetnie zna się na autach, świetnie jeździ i parkuje, a w razie usterki potrafi ja naprawić. To, co jest ukryte pod maską, robi wrażenie na mężczyznach i kobietach.  

Poza tym której kobiecie nie marzy się jazda na motocyklu albo samochodem sportowym? Mocne silniki to większe prędkości, a taka spontaniczna jazda – mimo że odrobinę niebezpieczna – jest też podniecająca. Od czasu do czasu wskazana jest większa dawka adrenaliny i dreszcz ekscytacji… 

Udostępnij tę treść