Pojęcie współczesnego mężczyzny?


Jako marka tworząca produkty dla mężczyzn dużo czasu poświęcamy na eksplorację tego pojęcia. Oczekiwania wobec męskości i Wasze potrzeby cały czas ulegają ewolucji. Nie sprowadzamy tych zmian jedynie do nietrwałej mody na zarost czy konkretną fryzurę. Nie chcemy mówić o ulotnych trendach, jak sposoby czesania lub golenia.

Chcemy pokazać, jak my widzimy we współczesnym świecie mężczyzn z krwi i kości – Was i siebie samych.


Dla ZEW for men męskość to balans dwóch wartości: odpowiedzialności i wolności. Kierujemy się nimi każdego dnia i przekazujemy je Wam w każdym naszym produkcie. Tacy jesteśmy! Dlatego w odpowiedzialny sposób tworzymy kosmetyki dla mężczyzn, inspirowane dziką i nieokiełznaną naturą. Produkty ZEW to naturalne składniki, najwyższa jakość produkcji i szacunek dla środowiska.


To węgiel drzewny i czarna huba w innowacyjnych produktach dopasowanych do męskich potrzeb. To najlepsze akcesoria i praktyczne zestawy. To eksperci, spotkania w barberowozie i festiwal ZEW się budzi, organizowany w sercu Bieszczad.
Na granicy cywilizacji i natury, miasta i dziczy widzimy jedność naszej męskiej natury. Właśnie tam czujemy się na miejscu – czujemy ZEW swojej natury i swojej drogi.


Jesteśmy dla podróżników i łowców przygód, dla odważnych, którzy zeszli ze szlaku, dla tych, którzy rządzą w mieście i tych, którzy szukają miejsc, gdzie nikogo jeszcze nie było. Dobrze wiemy, że to drzemie w Tobie i w Twoich braciach!

 

Manifest ZEW

Sprawdź nasz manifest i poczuj
ZEW Przygody!