Trening z barberem

Tak to się robi! Trening z barberem

Jak wiecie, lubimy góry i najchętniej nie wyściubialibyśmy nosa poza nasz bieszczadzki matecznik, ale czego nie zrobimy dla Was! Aby zebrać praktyczne porady i wskazówki, które pomogą Wam w codziennej pielęgnacji, wybraliśmy się nad morze, gdzie rezyduje ekspert ZEW for men, Majki, który ma ogromne doświadczenie w barberstwie, o czym codziennie przekonują się bywalcy gdyńskiego salonu Old School Barbershop. Wspólnie z Majkim przygotowaliśmy serię filmów o produktach ZEW for men, w których wyjaśnimy, w jaki sposób mężczyźni powinni z nich korzystać, żeby mieć odpowiednio zadbane brody, włosy oraz skórę twarzy i ciała.


Tak to się robi!
Poznajcie tajniki barberskiego warsztatu.

ZEW golenie infografika

1. Mydło do golenia

Trening z barberem czas zacząć! Na pierwszy ogień porady dla każdego golibrody! W pierwszym odcinku ?Tak to się robi! Trening z barberem? ekspert ZEW for men, Majki, opowiada, jak szybko i skutecznie ogolić się wykorzystując nasze mydło do golenia.

2. Mydło do brody

Tym razem z Majkim, ekspertem ZEW for men, przygotowaliśmy coś dla Brodaczy! Czy wiecie, jak przygotować brodę, żeby móc ją odpowiednią wyczesać? Dlaczego, myjąc brodę, warto korzystać z mydła przeznaczonego specjalnie do niej? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w drugim odcinku ?Tak to się robi! Trening z barberem?.

3. Szczotka do brody

Jak rozczesywać brodę kartaczem, żeby zarost miał większą objętość? W trzecim odcinku serii ?Tak to się robi! Trening z barberem? ekspert ZEW for men, Majki, opowiada, jak poprawnie korzystać ze szczotki do brody.

4. Balsam do brody

Niewielka ilość balsamu może sprawić, że broda przez cały dzień będzie odpowiednio nawilżona, nabłyszczona i wyrzeźbiona. Z ekspertem ZEW for men, Majkim, przygotowaliśmy kolejne wskazówki dla brodaczy.

5. Mydło do włosów

Majki, ekspert ZEW for men, poza strzyżeniem bród, na co dzień dba również o fryzury stałych bywalców salonu Old School Barbershop. W najnowszym odcinku ?Tak to się robi! Trening z barberem? opowiada o efektach korzystania z mydła do włosów ZEW for men.

6. Mydło do ciała i twarzy

W poprzednich odcinkach serii ?Tak to się robi! Trening z barberem? zdradziliśmy, jak zadbać o włosy i brodę korzystając z mydeł, balsamu i szczotki. Tym razem bierzemy pod lupę mydło do ciała i twarzy ZEW for men. Brodacze, golibrody, faceci z bujnymi fryzurami i bez mogą teraz dowiedzieć się, dlaczego warto z niego korzystać. W końcu męska skóra różni się od kobiecej, a różnice dotyczą przede wszystkim skóry twarzy.

7. Mydło 3 w 1

Lubicie praktyczne gadżety? Ekspert ZEW for men tym razem opowiada o naszym mydle 3 w 1. Dzięki temu sztyftowi nie trzeba sięgać po różnego rodzaju specyfiki, żeby być umytym ?od stóp do głów?. Mydło ZEW for men 3 w 1 zastępuje je wszystkie.