Męskie rozkosze: fantazje seksualne – o czym marzą faceci?

Męskie rozkosze: fantazje seksualne – o czym marzą faceci?

Świat fantazji możemy tworzyć w sposób dowolny – bez ograniczeń czy zmieszania. Rodzą się one w zakamarkach podświadomości. W nich kształtujemy przyjemne obrazy, a siebie obsadzamy w roli, w jakiej akurat pragniemy. Brzmi dobrze? Sprawdziliśmy, o czy marzą faceci, jakie są ich seksualne fantazje. 

Wyróżniamy kilka mechanizmów, przez które powstają fantazje. Czasami wynikają jedynie z tego, że lubimy seks. W przypadku aktywnego życia seksualnego wyobrażenia są następnym krokiem. Podpowiadają nam często, na co może i mielibyśmy ochotę – nasze pragnienia i preferencje seksualne. Niektóre są romantyczne, inne odważne i pełne pikanterii, sadomasochistyczne lub eksploracyjne, wiążą się z przemocą oraz przekraczaniem granic.  

Sposób na przełamanie nudy w sypialni

Fantazje to czasami wyraz skrywanych potrzeb, intymnych pragnień, a czasami próba wynagrodzenia własnych kompleksów. Mogą oznaczać, że czegoś w waszym zbliżeniu po prostu brakuje – może zwyczajnie namiętnego seksu. Wyobrażenia, tak jak i potrzeby seksualne, zmieniają się na przestrzeni lat. Często ich urok jest też w tym, że to czysta fantazja i w tej sferze nasze wyobrażenia pozostają – są świetną ucieczką od codzienności. 

Częściej do fantazjowania przyznają się mężczyźni niż panie. Mają też znacznie bardziej różnorodne wyobrażenia i pragnienia – poznajmy je. 

Fantazje seksualne mężczyzn

Trójkąt i seks zbiorowy

Wielu panów fantazjuje o seksie grupowym, swingowaniu oraz o trójkącie z dwiema kobietami. Mężczyźni lubią eksperymentować i kochając się ze swoją partnerką, wyobrażają sobie, że byłoby miło mieć obok jeszcze drugą kobietę. Większość panów przyznaje, że fantazje z wieloma kobietami równocześnie są dla nich bardzo podniecające.

Wielu mężczyzn przyznaje się też, że fantazjuje o seksie między dwiema kobietami – część tylko go sobie wyobraża, część marzy o dołączeniu do nich.  

Dominująca i wyzwolona partnerka

O przejęciu inicjatywy przez dominującą, pewną siebie i wyzwoloną kobietę marzy wielu mężczyzn. Mężczyźni to wzrokowcy, marzą o pięknej kobiecie, która chodziłaby po domu w seksownej bielizny lub nago i miała w każdym momencie ochotę na seks. Niektórzy panowie przyznają, że jedną z ich fantazji jest to, że kobieta przywiązuje mężczyznę do łóżka i to on oddaje się jej pomysłowości. 

Seks od tyłu lub analny

Wielu facetów fantazjuje o ostrym seksie, w pozycji od tyłu – na przykład na stole czy blacie kuchennym. Pozycje od tyłu to nie tylko popularna pozycja „na pieska” – to cała grupa pozycji. Niektóre są dla początkujących, inne dla doświadczonych kochanków, jedne są proste i finezyjne, inne wymagają sprawności fizycznej. 

Seks oralny

Faceci bardzo często marzą o seksie oralnym – pragną, by kobieta pieściła całe ich ciało, rozgrzewając każdą jego partię, bez wyjątków.

Seks w zakazanym miejscu

W przebieralni, w windzie, na łonie natury, m.in. na plaży, w pociągu, w samolocie, w kinie, na przyjęciu – lista takich miejsc może być naprawdę długa. Świadomość, że ktoś może was nakryć, dla wielu panów bywa dodatkowo podniecająca.

Przebieranki

Seks z kobietą w stroju pokojówki lub policjantki to jedne z najczęstszych fantazji erotycznych panów.

Rola nauczyciel i przewodnika

Mężczyzna podbija swoje ego, czując się jak profesor od seksu. Niedoświadczenie kobiety działają na mężczyznę jak płachta na byka. Na panów bardzo mocno działa sam fakt, że dziewczyna nigdy nie uprawiała seksu i to właśnie on może ją w ten świat wprowadzić. Młodzi chłopcy często mają odwrotne marzenia – fantazjują o gorących i dojrzałych kobietach, które doskonale wiedzą, czego chcą.

Inne fantazje panów

W marzeniach erotycznych mężczyzn oprócz ich obecnych partnerek pojawiają się też znane gwizdy, piękne nieznajome, szefowe, byłe nauczycielki, przyjaciółka partnerki, koleżanki z pracy lub sąsiadki. Często panowie marzą o seksie oralnym z nimi.  

Najbardziej pociągają mężczyzn seks grupowy, seks z dziewicą, pełna dominacja nad kobietą – nawet wbrew jej woli, podglądanie innych podczas zbliżenia, namiętny stosunek w miejscu publicznym, seks z kobietą w bardzo seksownej bieliźnie, rozbieranie partnerki, przejaw dominacji nad partnerką, ale też bycie uległym – tego typu fantazje seksualne są najczęstsze u panów. Są też fantazje ukryte, jak m.in. seks z drugim mężczyzną.  

Podsumowanie

Fantazje erotyczne przychodzą do głowy niemal każdemu – bez względu na płeć, wiek czy doświadczenie. Adrenalina rośnie – to coś, co podnieca facetów! Jednak nie wszystkie marzenia chcemy realizować.  

Pamiętaj, że partnerka lub partner nie są od tego, by je spełniać, ale warto o nich porozmawiać. Fantazjujemy wszyscy i nie należy się tego wstydzić – lepiej nauczyć się nimi dzielić. Mogą okazać się sposobem na urozmaicenie życia seksualnego oraz pożegnanie rutyny, która wkradła się do waszej sypialni. 

Udostępnij tę treść