Previous
Next

Mydelniczka

Aluminiowa, nierdzewna i wytrzymała mydelniczka ZEW for men sprawdzi się w codziennym przechowywaniu naszych mydeł, a ponieważ jej design jest ciekawie minimalistyczny będzie także świetną ozdobą w łazience.
Mydelniczka ma szczelne zamknięcie, możesz więc śmiało transportować swoje ulubione mydło w plecaku bądź bagażu. Sprawdź dostępne kolory i dopasuj je do swoich preferencji.

Zalety produktu:
  • zamykana mydelniczka wykonana z blachy aluminiowej
  • lekka, wytrzymała, nierdzewna
  • minimalistyczna estetyka z grawerowanym logo ZEW na przykrywce
  • wymiary: 75 mm/55 mm/35 mm (pasuje do mydeł ZEW for men)
Kolor
poczujzew.pl Reviews with ekomi-pl.com
poczujzew.pl Reviews with ekomi-pl.com
20,99 zł
17,84 zł
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 16,79 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 16,79 zł

Darmowa dostawa od 199 zł

Сzas wysyłki 48h

Wysyłka od 15,00 zł

Uwaga! Przerwa Świąteczna w realizacji wysyłek. Wszystkie zamówienia złożone od czwartku 21 grudnia, będą realizowane po Nowym Roku, od 3 stycznia 2024 roku. Życzymy beztroskich, pełnych radości Świąt, spędzonych tak, jak lubicie!

Prosta konstrukcja

Odpowiedni dla wegan

Ograniczamy plastik w opakowaniach i paczkach

Funkcjonalność i wygoda

Aluminiowa mydelniczka jest bardzo wygodna w użytkowaniu i łatwa w czyszczeniu, możesz w niej przechowywać mydła od ZEW for men lub inne drobne rzeczy, które walają się po łazience (bransolety, sygnety, saszetki z próbkami itp.), zebrać je i zamknąć pokrywką z grawerem ZEW. Jak sam widzisz, nasza mydelniczka pełni wiele ważnych funkcji.

Mydelniczka sprawdzona w podróży

Nasze mydła są bardzo przez Was cenione, niektóre z nich urosły już do rangi bestsellerów. Wiemy, że niechętnie się z nimi rozstajecie w czasie wyjazdów – piękna siła przyzwyczajenia. Dlatego właśnie zaprojektowaliśmy mydelniczkę idealnie pasującą pod mydła ZEW for men. Jednym z jej głównych zadań jest bezpieczne, bez przykrych konsekwencji transportowanie mydła w plecaku bądź bagażu. Mydelniczka ma więc testowane, szczelne zamknięcie, jest wytrzymała na to, co potrafi dziać się w bagażu podczas podróży, nie straszna jej woda ponieważ jest nierdzewna, no i waży niewiele, więc nie doda zbędnego balastu. Zapakuj swoje ulubione mydło i ruszaj na szlak ku przygodzie!

Co jeszcze musisz wiedzieć

Wymiary:

75 mm/55 mm/35 mm (pasuje do mydeł ZEW for men)

Pakowanie paczek

Do wypełniania paczek z produktami zamówionymi w sklepie poczujzew.pl wykorzystujemy eko wypełnienia – dzięki specjalnej maszynie do nacinania kartonu ponownie wykorzystujemy kartony, które trafiają do nas od dostawców. Zgodnie z zasadą RE-USE w ten sposób wspólnie działamy na rzecz ograniczenia odpadów.

Polecane produkty

Pakowanie Do wypełniania paczek z produktami zamówionymi w sklepie poczujzew.pl wykorzystujemy eko wypełnienia – pocięte kartony, które trafiają do nas od dostawców. Działamy na rzecz ograniczenia odpadów.
Ważne Ze względu na zawartość naturalnych składników zaleca się wykonanie testu wrażliwości na 48 godzin przed użyciem, aby wykryć ewentualną nietolerancję składników zawartych w produkcie i zminimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej.
Warto wiedzieć Linia ZEW for men posiada raporty bezpieczeństwa produktu kosmetycznego wykonane przez safety assesora zgodnie z wymogami prawa (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009 r.).

Wysyłka w 48 h już od 15,00 zł