O nas

ZEW for men to marka naturalnych kosmetyków i wysokiej jakości akcesoriów dla mężczyzn. Na ofertę ZEW for men składają się dwie linie kosmetyków: linia myjąca z węglem drzewnym z Bieszczad oraz linia pielęgnacyjna z czarną hubą, akcesoria do golenia i pielęgnacji brody, higieny jamy ustnej oraz zestawy kosmetyków i akcesoriów.

Na linię z węglem drzewnym z Bieszczad składa się: mydło do włosów, mydło do twarzy i ciała, mydło do golenia, mydło do brody, mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów, balsam do brody oraz pasta i szczoteczki do zębów. Węgiel drzewny skutecznie oczyszcza i odświeża. Jego działanie jest znane od lat. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają nie tylko zanieczyszczenia z jej powierzchni, ale też z głębszych warstw. Uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w stanie naturalnym.

W skład linii z czarną hubą wchodzą: olejek do brody, balsam po goleniu oraz krem do ciała i twarzy. Czarna huba to silny antyoksydant, który nawilża, uelastycznia, wygładza oraz chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Od stuleci była stosowana w medycynie i kosmetologii naturalnej do łagodzenia podrażnień i leczenia ran. Ze względu na swoje właściwości oraz występowanie w trudno dostępnych, dzikich lasach jest niezwykle cennym i rzadkim składnikiem aktywnym.

Kosmetyki ZEW for men produkujemy w Polsce.

Zwycięstwa w konkursach i wyróżnienia

Dwa razy tak!

Pędzel do golenia ZEW for men zgarnął aż dwie nagrody w corocznym plebiscycie redakcji Men’s Health. Głosami zarówno jury jak i czytelników ogłoszony został produktem roku 2019 w kategorii “Zarost i broda – najlepsze produkty do golenia”. Bycie docenionym jednocześnie przez klientów i ekspertów cieszy nas najbardziej. Dziękujemy!

pędzel do golenia

Miłość od pierwszego golenia!

Jury konkursu Love Cosmetics Awards 2019 pokochało nasze produkty: mydło do golenia oraz balsam do brody węglem drzewnym i w dowód tej miłości wyróżniło je w kategorii Real Men`s World! Dziękujemy i zapowiadamy, że w przyszłym roku również startujemy w konkursie i postaramy się o złoto, bo charcoal is the new black gold!

balsam do brody

Moc czarnej huby

Redakcja Men’s Health odkryła moc naszego nowego składnika i wyróżniła nasz Balsam po goleniu z czarną hubą jako najlepszy balsam po goleniu w konkursie Men’s Health Produkt Roku 2018. Dziękujemy!

Balsam po goleniu - Produkt Roku

Men’s Health po raz kolejny poczuł ZEW

Krem do ciała i twarzy z czarną hubą został uznany przez czytelników i jury konkursu Men’s Health Produkt Roku 2018 za największą innowację wśród produktów do twarzy. Duma nas rozpiera!

krem do ciała i twarzy

Bieszczadzka siła górą!

Mydło 3 w 1 ZEW for men zostało uznane przez redakcję Men’s Health jako największa innowacja w konkursie Men’s Health Produkt Roku 2017.

Mydło ZEW 3w1 - produkt roku Men's Health

Bieszczadzki gadżet

Brodacze czujący ZEW, a zarazem czytelnicy miesięcznika Men’s Health, uznali szczotkę do brody ZEW for men najlepszym gadżetem w konkursie Men’s Health Produkt Roku 2017.

Szczotka-MH

Redakcja Glammies pierwsza poczuła ZEW!

Mydło do ciała i twarzy ZEW for men zwyciężyło w konkursie Glamour Glammies 2016 w kategorii “Najlepszy, popularny kosmetyk dla mężczyzn”.

Mydło do twarzy i ciała Glamour

Must Have dla ZEW!

Zestaw Brodacza ZEW for men za wyjątkowy design produktów został wyróżniony jako must have! podczas zeszłorocznego Łódź Design Festival.

Zestaw Brodacza