Kosmetyki i akcesoria do higieny jamy ustnej

Higiena jamy ustnej

Odpowiednia pielęgnacja jamy ustnej wymaga systematyczności, cierpliwości, czasu i dokładności. Zdrowy i piękny uśmiech będzie nagrodą i wizytówką. Higiena jamy ustnej powinna stać się codziennym nawykiem co najmniej rano i wieczorem.  

Brak konsekwencji, czyli nieprawidłowa higiena jamy ustnej, może z kolei wiązać się z próchnicą i ubytkami, doprowadzić do nadwrażliwości dziąseł, nieprzyjemnego oddechu i innych dolegliwości, a także kosztownych wizyt w gabinecie dentystycznym.  

Skompletuj akcesoria do higieny jamy ustnej z oferty ZEW for men, by prawidłowo zadbać o zęby i cieszyć się ładnym uśmiechem.  

  • Promocja!

    ZEW for men – Bambusowa szczoteczka do zębów z węglem aktywnym

    7,99 
    Wybierz opcje

ZOBACZ

Higiena jamy ustnej
Higiena jamy ustnej
Higiena jamy ustnej
Higiena jamy ustnej

Podstawy prawidłowej higieny jamy ustnej 

Absolutną podstawą w codziennej pielęgnacji jamy ustnej jest mycie zębów – dopasuj odpowiednią szczoteczkę oraz pastę. Dodatkowo warto sięgać po nici dentystyczne, płukanki czy specjalne wykałaczki. Higiena jamy ustnej w różnym wieku wymaga regularnych zabiegów, dopasowanych do potrzeb Twoich zębów. 

W ofercie ZEW for men znajdziesz bambusową szczoteczkę do zębów z węglem aktywnym, która ma właściwości wybielające i remineralizujące. To produkt naturalny i ekologiczny – jej uchwyt wykonano z biodegradowalnego drewna bambusowego, a włókna nylonowe zostały nasączone aktywnym węglem, co wzmacnia efekt wybielania.  

Razem ze szczoteczką zastosuj także pastę do zębów z węglem drzewnym. Profilaktyka i higiena jamy ustnej to najlepsza recepta na zdrowe zęby i piękny uśmiech. Naturalna pasta ZEW for men wzmacnia tkanki zębów, zapobiega próchnicy, wykazuje właściwości remineralizujące i wybielające, a także zmniejsza nadwrażliwość zębów. Pasta z węglem i ekstraktem z mięty ma odświeżający smak oraz zapach.  

Węgiel do zębów – skuteczna metoda naturalnego wybielania 

Wybielanie zębów może być proste i skuteczne także w domu. Zastosuj węgiel aktywny, a przekonasz się, że efekty są zaskakująco dobre. Jest jednak jeden warunek. Pamiętaj, że pasta z węglem – podobnie jak wybielanie laserem, lampą lub nakładkami – oddziałuje jedynie na naturalne uzębienie. Plomby nie są podatne na substancje mające działanie rozjaśniające szkliwo. 

Jak działa pasta do zębów z węglem? Opinię możesz wyrobić sobie samodzielnie – zamów naturalne akcesoria do codziennej pielęgnacji jamy ustnej z oferty ZEW for men!